Ubezpieczenia

Zadbaj o ochronę tego, co dla Ciebie najcenniejsze. Rodzina, Twoje zdrowie czy majątek codziennie narażone są na niebezpieczeństwo. Bądź zapobiegliwy – skorzystaj z bogatej oferty Firm i Towarzystw Ubezpieczeniowych z którymi współpracujemy i wybierz solidne ubezpieczenie, które dobierzemy dla Ciebie z myślą o Twoich potrzebach, zapewniając jednocześnie rzetelną obsługę.

Decydując się na ubezpieczenie za pośrednictwem Kredyt DOM 24 masz pewność:

 • obiektywnego wyboru najkorzystniejszej oferty dla Klienta
 • otrzymania najlepszych rynkowych warunków ubezpieczenia
 • porównania ofert kilku firm i towarzystw ubezpieczeniowych

Masz pytania. Zadzwoń lub napisz do nas.
Bezpłatnie doradzimy jak skutecznie chronić Ciebie , Twoich najbliższych i Twój majątek

 

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne to pakiety ubezpieczeń, chroniących Twoje auto i jego pasażerów. Oprócz obowiązkowego OC może zapewnić środki na zakup nowego samochodu, gdy zostanie skradziony lub pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w razie wypadku lub awarii pojazdu. W ramach pakietów możesz również wykupić ubezpieczenie Ochrony Prawnej, NNW dla Ciebie i pasażerów.

Kredyt DOM 24 posiada w swojej ofercie szeroką gamę towarzystw i firm ubezpieczeniowych, co pozwala naszym doradcom wybrać dla Ciebie ofertę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb.

MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. jest jednym z najmłodszych i najdynamiczniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskich runku. Należy do Grupy Ergo Hestia. Misją MTU jest rozpowszechnianie prostych i tanich produktów ochrony ubezpieczeniowej. Ta ochrona jest w pełni profesjonalna. Firma stosuje przejrzyste i przyjazne procedury, a także oferuje najlepszy na rynku system likwidacji szkód. MTU oferuje ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC wraz z pakietem dodatkowych ryzyk, ubezpieczenia majątkowe oraz rolne. Największy udział w portfelu stanowią ubezpieczenia OC. W czerwcu 2012 roku ubezpieczenie samochodu Mój samochód w MTU zostało wyróżnione prestiżowym godłem Teraz Polska: za połączenie korzystnej ceny, najwyższego na rynku standardu obsługi szkód i zaoferowanie klientom wygodnego mechanizmu automatycznego odnawiania polis. Ubezpieczenie Mój Samochód funkcjonuje na polskim rynku od 10 lat. Aktualnie ubezpieczonych jest w MTU blisko 2 milionów klientów.

AXA DIRECT rozpoczęła działalność w Polsce w listopadzie 2006 roku, oferując ubezpieczenia komunikacyjne dla właścicieli samochodów. AXA DIRECT oferuje pełną gamę ubezpieczeń komunikacyjnych. Produkty ubezpieczeniowe sprzedawane są w gotowych pakietach, obejmujących m.in. ubezpieczenie OC, AC, Assistance oraz Zieloną Kartę. Klienci mają także możliwość rozszerzenia zakresu ochrony swojego samochodu, wykupując dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie od pożaru i kradzieży, czy ubezpieczenie szyb. Grupie AXA w Polsce zaufało do tej pory ponad 1 mln Klientów. 

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Link4 było pierwszą firmą ubezpieczeniową w Polsce, oferującą ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli poprzez internet i telefon. Oferta Link4 to poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi także ubezpieczenia mieszkań i podróży. Linkt4 to przede wszystkim zaawansowana technologia, która oznacza 24-godzinny dostęp do profesjonalnych usług i pomocy powypadkowej dla Klienta. Klienci mogą szybko i bez wysiłku otrzymać pomoc w razie wypadku i naprawy uszkodzonych samochodów. Pomoc ze strony Link4 dociera do Klienta w ciągu maksymalnie 30 minut niezależnie od miejsca jego przebywania. Link4 otrzymało wiele nagród i wyróżnień. Jest to pierwsza polska firma ubezpieczeniowa typu direct, która uzyskała certyfikat ISO 9001:2001 w zakresie likwidacji szkód.

Liberty Direct to marka należąca do amerykańskiej grupy ubezpieczeniowej Liberty Mutual Insurance, pod którą oferowane są ubezpieczenia komunikacyjne, w tym OC, AC, NNW, Assistance, ubezpieczenie szyb oraz ubezpieczenia mieszkaniowe. Produkty Liberty Direct sprzedawane są przez polski oddział Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A. za pośrednictwem telefonu i internetu oraz multiagencji. Kluczowym założeniem Liberty Direct jest oferowanie ubezpieczeń komunikacyjnych w dobrej cenie oraz najwyższej jakości obsługi Klienta, zwłaszcza w zakresie likwidacji szkód. Dzięki przyjętej strategii, w ciągu zaledwie 2 lat, Liberty Direct stała się jednym z najszybciej rozwijających się ubezpieczycieli komunikacyjnych działających w systemie bezpośrednim na rynku. W 2011 roku firma zebrała 202,9 mln zł mln zł składki przypisanej brutto osiągając 52% wzrost w porównaniu do roku 2010. Towarzystwo ubezpieczyło już ponad 300 tys. pojazdów.

Proama jest marką handlową polskiego oddziału Groupama SA, firmy działającej od ponad 100 lat na europejskim rynku ubezpieczeń. Groupama SA jest obecna w 15 krajach i świadczy swoje usługi ponad 16 mln Klientów. Celem Proama jest budowanie z Klientami relacji na lata. Nazwa Proama składa się z dwóch członów, z których pierwszy PRO nawiązuje do profesjonalizmu - głównej wartości firmy, a drugi AMA - do korzeni spółki matki (Assurances Mutuelles Agricoles). Proama korzysta z międzynarodowego doświadczenia i badań satysfakcji Klientów, aby tworzyć produkty jak najlepiej dopasowane do potrzeb Klientów. Polska jest 15 krajem na świecie, w którym Groupama rozpoczęła swoją działalność. Na początku firma zamierza oferować polskim Klientom nowoczesne ubezpieczenia majątkowe. Proama działa w Polsce w modelu wielokanałowym. Ubezpieczenia nabyć można przez internet, telefon, bezpośrednio u agentów ubezpieczeniowych. Firma zamierza również wykorzystać w Polsce swoje wieloletnie doświadczenie na rynkach europejskich w sektorze bancassurance.

Aviva - to globalna marka finansowa, piąta co do wielkości grupa ubezpieczeniowa na świecie. Firma działa w 27 krajach Europy, Ameryki Północnej, Azji i regionu Pacyfiku. Należy do prestiżowego grona 100 największych spółek notowanych na giełdzie w Londynie, co świadczy o jej ogromnym potencjale finansowym. Obsługuje na całym świecie ponad 50 milionów Klientów.

Benefia TU SA działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 1999 roku. Oferta Towarzystwa obejmuje szeroką gamę ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Ubezpieczenia komunikacyjne oferowane przez Benefia sprzedawane są w ramach różnego rodzaju programów ubezpieczeniowych dostosowanych do potrzeb klientów indywidualnych (nabywcy nowych/używanych samochodów, kredytobiorcy) jak i przedsiębiorców (leasingobiorcy dealerzy samochodowi, zarządzający flotami pojazdów, firmy leasingowe itp.). Ubezpieczenia w ramach produktów mogą różnić się zakresem ubezpieczenia, a co za tym idzie wysokością składek. Dwa podstawowe programy ubezpieczeniowe oferowane przez Benefia to: PROGRAM MOTO i PAKIET SERWIS.

Chcesz kupić polisę lub skontaktować się z naszym Ekspertem ubezpieczeniowym, który przybliży Tobie szczegóły oferty? Skontaktuj się nami a bezpłatnie doradzimy Ci jak korzystnie ubezpieczyć Twój pojazd i podróżujących nim pasażerów.

 

Ubezpieczenia nieruchomości

Kredyt Dom 24 jako partner Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych CONCORDIA oferuje i poleca produkt Concordia Plus. Concordia Plus to pakiet ubezpieczeń majątkowych, chroniący Twój dom, mieszkanie od najczęściej występujących zdarzeń, takich jak: pożar, zalanie czy kradzież. Dzięki ubezpieczeniu uzyskasz również środki finansowe w przypadku zniszczenia sprzętów domowych. Concordia Plus zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z OC w życiu prywatnym, a także w wyniku NNW oraz Ochronę Prawną. Concordia Plus to idealny pakiet ubezpieczeń dla Twojego domu, mieszkania.

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie?
Ubezpieczenie skierowane jest do każdego, kto poszukuje solidnego zabezpieczenia członków rodziny oraz swojego majątku.

Korzyści dla Ciebie

 • Zabezpieczenie domu, mieszkania i jego wyposażenia, a także domków letniskowych, obiektów małej architektury, kolektorów słonecznych, czy siłowników do bram.
 • Ochrona od zdarzeń losowych przez cały rok, np. uszkodzenie rynny pod ciężarem śniegu w zimie.
 • Odpowiedzialność Concordia za koszty poszukiwania szkody, gdy nie jest znana jej przyczyna.
 • Pokrycie kosztów lokalu zastępczego, jeśli w wyniku nieprzewidzianego zdarzenia w Twoim domu, mieszkaniu nie można zamieszkać.
 • Pomoc specjalisty np. hydraulika, elektryka oraz pokrycie kosztów jego dojazdu i robocizny.
 • Ochrona w ramach OC obowiązująca na terenie Europy (obejmuje czynności życia codziennego i nieruchomości).
 • Możliwość ubezpieczenia kilku nieruchomości na jednej polisie.

 

Co zabezpiecza umowa ubezpieczenia?

 Pakiet Concordia Plus obejmuje następujące ubezpieczenia:
- od ognia i innych zdarzeń losowych
- od kradzieży z włamaniem i rabunku
- oszklenie zewnętrzne i wewnętrzne od stłuczenia
- następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW)
- odpowiedzialność cywilna (OC) w życiu prywatnym
- Ochrona Prawna (OP)

Dobre rady

 • Pamiętaj, że suma ubezpieczenia powinna być jak najbardziej zbliżona do faktycznej wartości mienia, które ubezpieczasz – pomoże Ci to uniknąć rozczarowania przy wypłacie odszkodowania.
 • Dbaj o bieżącą konserwację oraz zabezpieczenie majątku we własnym zakresie. Coroczne przeglądy pieca czy instalacji kominowej lub naprawa przeciekającego dachu należą do obowiązków posiadacza domu. Jeśli przyczyną szkody będzie ewidentne niedopilnowanie konserwacji przez właściciela, Concordia może ograniczyć lub odmówić wypłaty odszkodowania.
 • Chroń nie tylko swój majątek, ale także mienie i życie osób, które mogą ucierpieć w wyniku podejmowanych przez Ciebie działań. Nieumyślne wybicie szyby w oknie sąsiada, przypadkowe zderzenie z inną osobą podczas jazdy na nartach kończące się urazem, zalanie mieszkania sąsiada i wiele innych pokryje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Chcesz poznać szczegóły oferty?
Umów się na spotkanie z naszym doradcą, który bezpłatnie pomoże dobrać odpowiedni dla Ciebie wariant ubezpieczenia. Skontaktuj się z nami.

Ubezpieczenia na życie

Życie Kapitał to ubezpieczenie dzięki któremu możesz chronić nie tylko  swoje  życie, ale zapewnić sobie i swojej rodzinie dodatkowe w 100% gwarantowane środki na cel, który będziesz chciał zrealizować w przyszłości. Zacznij realizować  swoje  cele  już  dziś. Może odkładasz na „czarną godzinę”, może na posłanie dziecka na studia, a może przezornie myślisz o emeryturze.zobacz więcej


Życie Casco to ubezpieczenie na życie zapewniające Twojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe w przypadku Twojej śmierci lub inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem. Miej świadomość codziennych zagrożeń i ubezpiecz się.zobacz więcej


Życie Plus to ubezpieczenie na życie promujące profilaktykę zdrowotną, czyli przeprowadzanie regularnych badań. Ubezpieczyciel doceniając taką postawę wypłaci Ci wyższe świadczenia w przypadku wystąpienia chorób. Zakres ubezpieczenia, proponowany do tej pory w ofercie ubezpieczeń pracowniczych, jest teraz dostępny
także dla Ciebie.zobacz więcej


NNW Indywidualne to ubezpieczenie chroniące Ciebie i Twoich bliskich w każdym miejscu i czasie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Masz możliwość ubezpieczenia się w jednym z najszerszych dostępnych na rynku zakresów.zobacz więcej


 

Strona 1 z 2

bottom-a